PRZEDSZKOLE

Wpisowe 300 zł –  jednorazowa, bezzwrotna opłata z przeznaczeniem na doposażenie placówki oraz ubezpieczenie dziecka.

Oferta opieki do godz. 14:00

Czesne: opłata stała 450 zł – opłacane z góry, przelewem lub gotówką do 10 dnia każdego miesiąca.

Wyżywienie – stawka dzienna 8,30 zł (odliczana w przypadku nieobecności dziecka)

Oferta opieki całodziennej do godz. 17:00

Czesne: opłata stała 650 zł – opłacane z góry, przelewem lub gotówką do 10 dnia każdego miesiąca.

Wyżywienie – stawka dzienna 9,80 zł (odliczana w przypadku nieobecności dziecka)

Oferta dla dzieci niepełnosprawnych z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego:

Czesne: opłata stała 200 zł – opłacane z góry, przelewem lub gotówką do 10 dnia każdego miesiąca.

Wyżywienie – stawka dzienna 9 zł (odliczana w przypadku nieobecności dziecka)

W ramach realizacji podstawy programowej zapewniamy:

• zajęcia rytmiczno – muzyczne,
  • język angielski oraz niemiecki,
  • zajęcia instrumentalne;
  • zajęcia sportowe,
  • zajęcia z logopedą,

Dla dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności dodatkowo:

• integracja sensoryczna;
  • terapia ręki
  • rehabilitacja ruchowa;
  • zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  • dogoterapia,
  • neurologopedię

oraz możliwość realizacji zajęć w ramach WWR na miejscu w przedszkolu.

Dla wszystkich rodziców dyżury pedagoga w przedszkolu.

ŻŁOBEK

Wpisowe 300 zł  – jednorazowa, bezzwrotna opłata z przeznaczeniem na doposażenie placówki oraz ubezpieczenie dziecka.

Oferta opieki do godz.14:00

Czesne: opłata stała 500 zł – opłacane z góry, przelewem lub gotówką do 10 dnia każdego miesiąca.

Wyżywienie – stawka dzienna 8,30 zł (odliczana w przypadku nieobecności dziecka)

Oferta opieki całodziennej do godz. 17:00

Czesne: opłata stała 700 zł – opłacane z góry, przelewem lub gotówką do 10 dnia każdego miesiąca.

Wyżywienie – stawka dzienna 9,80 zł (odliczana w przypadku nieobecności dziecka)

Cena zawiera:

• profesjonalną opiekę;
  • zajęcia ogólnorozwojowe dostosowane do wieku dziecka;
  • zabawy z językiem angielskim oraz niemieckim;
  • zajęcia rytmiczno-ruchowe;
  • arteterapię;
  • gimnastykę korekcyjną;
  • tańce

Dla rodziców dyżury pedagoga w placówce.

ZNIŻKI

• w przypadku nieobecności Dziecka zgłoszonej przez Rodzica co najmniej jeden dzień wcześniej, dokonywany jest zwrot stawki żywieniowej za każdy dzień nieobecności,
  • wpisowe dla drugiego dziecka z rodzeństwa pomniejszone jest o 20%,
  • czesne dla drugiego dziecka z rodzeństwa pomniejszone jest o 20%.