„ Przedszkole z aspiracjami a tolerancja między nami” !

Z radością informujemy, iż wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz zapotrzebowaniom  a także realizując wizję ciągłego rozwoju, nasza Placówka powiększa się o dodatkową grupę. Cel ten możliwy jest m.in. dzięki środkom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego w latach 2014-2020.

Celem głównym Projektu „ Przedszkole z aspiracjami a tolerancja między nami” jest wzrost dostępności do wysokiej jakości wychowania przedszkolnego w gminie Szczecin, poprzez zwiększenie o 15 miejsc dla dzieci 3 i 4-letnich w Placówce „Akademia Uśmiechu”.

Grupą docelową zgodnie z SOOP RPO WZ 2014-2020 oraz Regulaminem konkursu są dzieci w wieku 3 i 4 lata zamieszkałe w gminie Szczecin, Dobra Szczecińska oraz Kołbaskowo. Kompleksowe wsparcie dla uczestników zapewni profesjonalna opieka i edukacja w nowej grupie Przedszkola. Nowoczesne wyposażenie nowego oddziału Placówki oraz profesjonalna kadra będzie gwarancją wysokiego poziomu wsparcia. Projekt przyczyni się również do wzrostu kompetencji  i kwalifikacji zawodowych nauczycieli.

 

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE:

 1. Karina G.
 2. Maciej K.
 3. Zachary L.
 4. Lena L.
 5. Marlena R.
 6. Małgorzata B.
 7. Antoni U.
 8. Krzysztof K.
 9. Alex H.
 10. Sebastian K.
 11. Tymur K.
 12. Michał M.
 13. Jan K.
 14. Tymon B.
 15. Hanna K.