„ Przedszkole z aspiracjami a tolerancja między nami” !

Z radością informujemy, iż wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz zapotrzebowaniom  a także realizując wizję ciągłego rozwoju, nasza Placówka powiększa się o dodatkową grupę. Cel ten możliwy jest m.in. dzięki środkom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego w latach 2014-2020.

Celem głównym Projektu „ Przedszkole z aspiracjami a tolerancja między nami” jest wzrost dostępności do wysokiej jakości wychowania przedszkolnego w gminie Szczecin, poprzez zwiększenie o 15 miejsc dla dzieci 3 i 4-letnich w Placówce „Akademia Uśmiechu”.

Grupą docelową zgodnie z SOOP RPO WZ 2014-2020 oraz Regulaminem konkursu są dzieci w wieku 3 i 4 lata zamieszkałe w gminie Szczecin, Dobra Szczecińska oraz Kołbaskowo. Kompleksowe wsparcie dla uczestników zapewni profesjonalna opieka i edukacja w nowej grupie Przedszkola. Nowoczesne wyposażenie nowego oddziału Placówki oraz profesjonalna kadra będzie gwarancją wysokiego poziomu wsparcia. Projekt przyczyni się również do wzrostu kompetencji  i kwalifikacji zawodowych nauczycieli.