Wyżywienie

Przedszkole „AKADEMIA UŚMIECHU” zapewniać będzie 4 pożywne posiłki dziennie, przygotowywane w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez Rejonową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną.  Wszystkie posiłki – śniadanie, obiad I danie, obiad II danie i podwieczorek przygotowywane będą przez profesjonalną kuchnię przedszkolną i przywożone będą do placówki w formie cateringu.

Menu przykładowe:

poniedziałek          
09:00 śniadanie płatki kukurydziane z mlekiem, kanapka z wędliną, herbata z listkami mięty zupa mleczna z makaronem, kanapka z twarogiem i warzywami, herbata ziolowa płatki kukurydziane, musli z mlekiem, kanapka z wedliną, warzywami zupa mleczna z ryzem, kanapka z serkiem białym, herbata owocowa
12:00 II danie makaron z miesem mielonym, fasola, buraczkami spagetti z sosem miesno-warzywnym ryż z sosem mięsno-paprykowym z warzywami kasza gryczana, pulpety drobiowe w sosie cebulowym, surowka z rzodkiewki, jablka w smietanie
14:00 I danie zupa jarzynowa (kalarepka, faosla szparagowa) zupa jarzynowa zupa z brukselka kapusniak
15:00 deser kisiel owoc herbatniki z twarogiem owoc
wtorek          
09:00 śniadanie parówka, kanapka z serem zółtym zołtym,warzywami herbata owocowa jabłka z kasza jaglaną, rodzynkami, kanapka z wędliną, herbata z cytryną parówka, kanapka z zółtym serem, warzywami, herbata cytrynowa zupa mleczna z lanym kluskiem, kanapka z pasta biała fasolowa, herbata owocowa
12:00 II danie ziemniaki, kotlet mielony z ryzem i warzywami (ala gołabki)w sosie pomidorowym, marchewka z jabłkiem niewielka iloscia jogurtu piers z kurczaka z ryżem , surówka z selera i jabłka w smietanie makaron ze szpinakiem i twarogiem ziemniaki, piers z kurczaka, surówka wielowarzywna z kapusty pekińskiej
14:00 I danie krupnik zupa botwinkowa zupa gulaszowa rosół z makaronem
15:00 deser jogurt z owocami gofry z brzoskwiniami, kiwi owoc wafelek
środa          
09:00 śniadanie bułka z pastą twarogowo jajeczna, herbata ziolowa , kawałek marchewki zupa mleczna z lanym kluskiem, kanapka z parykarzem warzywnym, herbata zupa mleczna, rogal z twarogiem, herbata rumiankowa kanapka z warzywami, kawałki makreli, herbata cytrynowa
12:00 II danie makaron razowy z truskawkami, w sosie waniliowym makaron ze szpinakiem z cieciorką, marcheweczkami, posypany prazonym słonecznikiem jajko sadzone, ziemniaki, surowka łazanki z mloda kapusta z koperkiem
14:00 I danie rosół zupa ogórkowa zupa koperkowa zupa pomidorowa
15:00 deser owoc ryz zapiekany z jabłkami, cynamonem, pod pierzynką owoc nalesnik z dzemem
czwartek          
09:00 śniadanie mleko z platkami owsianymi na ciepło, kanapka ciemna z wędlina drobiowa, warzywa, herbata rumiankowa płatki kukurydziane z mlekiem, kanapka kolorowa (ser zółty, warzywa) bułka ciemna z pasta marchewkowo-rodzynkową, kawa Inka zupa mleczna z kasza jaglaną, kanapka z wędliną, herbata mietowa kistek miety
12:00 II danie kasza jeczmienna, gulasz po węgiersku  ryba w sosie zółtym ( cukinia, papryka zółta, marchewka- krem) ogórek kiszony, ziemniaki pałki drobiowe, ziemniaki, surowka wielowarzywna kotlet pozarski, ryż z warzywami (szparagi, kalafior, brokuł)
14:00 I danie zupa kalafiorowa  zupa wiejska zupa z mlodej kapusty zupa szczawiowa z jajkiem
15:00 deser wafelek  makaron  z owocami budyn owoc
piątek          
09:00 śniadanie bułka z jajkiem, warzywami, kakao pasta jajeczno-śledziowa, pieczywo ciemne, herbata mietow- cytrynowa jajecznica, kanapka z warzywami, herbata owocowa grahamka z pasta z cieciorki, warzywami, kawa Inka
12:00 II danie puree ziemniaczane, ryba w sosie koperkowym, sałatka z ogorka, rzodkiewki, sałaty (vinegret) pierogi ruskie spagetti rybne ziemniaki, ryba, surowka wielowarzywna
14:00 I danie zupa pomidorowa zupa jarzynowa zurek zupa jarzynowa z groszkiem
15:00 deser owoc owoc mufiny szarlotka z kaszy jeczmiennej